Slidošanas balīte mūs aizveda līdz 60 gadiem laulībā.

Kad viņai bija 10 gadi viņa teica ka nekad nav gribējusi precēties. Skaists, jauns vīrietis, lūdza viņas roku svētdienas skolas ballītē.

Mana māte bija klusa, skaista sieviete, kas mīl Dievu vairāk par visu. Viņa mums mācīja par mīlestību, labestību, došanu citiem un dalīšanos. Visi mūsu 12 bērni piedalījās dievkalpojumos mazā metodistu baznīciņā, kurā gājām ik reizi, kad tās durvis bija vaļā.

Kad man bija 13, mana māsa paņēma mani dzīvot kopā ar viņu un viņas vīru. Viņa man pateica, ka man nav vairs jāiet uz baznīcu, un tajā brīdī es nodomāju, ka tas ir lieliski.

Bija pagājuši tikai daži mēneši, līdz es sapratu, tomēr sirds dziļumos man vajadzēja iet uz baznīcu. Tāpēc es jautāju savai draudzenei Dženisai, vai es varētu doties kopā ar tavu ģimeni Viņa teica jā, un es sāku apmeklēt Highview baptistu draudzi 1951. gadā

Pagāja apmēram gads. Svētdienas skolas klase gatavojās slidošanas balli mūsu iecienītajā slidotavā. Nākamajā svētdienā, kad gāju pa gaiteni uz klasi, es apskatījos, ļoti izskatīgs jauneklis mani vēroja. Viņš bija zēnu klasē. Es uzsmaidīju viņam, un viņš uzsmaidīja man kā es iebrāžos savā klasē.

Pēc svētdienas skolas, Dženisa un es iegājām baznīcā un apsēdāmies solā. Zēnu klase iegāja solā mums aiz muguras, un viņš bija tur.

Es saņēmu zvanu nākamajā dienā. Kā viņš dabūjis manu telefona numuru, es nezinu, bet tas bija Lī, izskatīgu jaunu vīrieti. Viņš vaicāja, vai es nevēlētos doties uz slidošanas balli kopā ar viņu. Viņš neprata slidot — bet tas nekas, jo es jau biju uzķērusies uz viņu pirmo reizi, kad viņu redzēju.

Mēs satikāmies gandrīz gadu, gāju uz baznīcu katru svētdienu un vienmēr turējāmies rokās. Un tad mēs apprecējāmies, oktobrī 23, 1953.gadā

 

Četrus gadus pēc laulībām mums piedzima dvīņu meitenes, četri gadi vēlāk vēl viena meitene, un vēlāk zēns. Mēs pieņēmām vēl vienu dēlu, 1982. gadā

Kad man bija 10, gadi es lūdzos, “Dievs, lūdzu, ļauj man precēties, un, ja vajadzēs, tu viņu vari izvēlēties.” Es zinu, ka viņš to izdarīja!

 

Es nekad  nevarēju zināju, ka tu varētu turēt tik lielu mīlestību savā sirdī Dieva vīrs, pieci bērni, 13 mazbērni un 12 mazmazbērni. Lī un es esam precējušies jau vairāk nekā 60 gadus. Mēs joprojām apmeklējam Highview baptistu baznīcu. Un mēs turamies rokās ik svētdienu.