Vai vēlies satikt savu otru pusīti, tad šis saits ir tieši tev – Dating.com –iepazīšanās portāls

Dating.com ir pirmā tiešsaistes datēšanās pasaulē un piedāvā nesaskaņotu globālo redzesloku. 1993. gadā, mūsu uzņēmums tika dibināts, tagad šis saits ir pieejamsa vairāk nekā 32 valstīm un piedāvā tehnoloģiju, kas ļauj dalībniekiem veikt vēl vairāk nekā jebkad agrāk. Mūsu mērķis ir savienot cilvēkus, kuri ir otras pusītes meklējumos vienalga, kur viņi ir, un iedvesmot romantikai globālā mērogā. Šī pieredze mums ir uzkrājusies kopš mūsu kuteris ir devis reālu ieskatu par to, ko cilvēki meklē, kad runa ir par randiņiem. Mēs piedāvājam vistiešāko un veiksmīgāko pieeju cilvēkiem, kuri ir vieni jebkur pasaulē.

Dating.com – Vienmēr pieejams dažādām tautībām un valstīm.

Dating.com jūtas kā mājās visā pasaulē. Mums ir birojs Ņujorkā, bet mūsu globālā klātbūtne nozīmē, ka mums ir filiāles Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā. Jo mēs zinām, ka šī pasaule ir mainījusies. Tagad cilvēki, kuri ir vieni paši vēlas meklēt tālāk to īpašo cilvēku. Un Dating.com ir ideāla vieta, lai ieviestu variantus no dažādām zemēm un kultūrām.

Mūsu misija

Viss, ko mēs darām, ir ar mērķi, lai savestu cilvēkus kopā un palīdzot tiem uzsākt attiecības ar kādu īpašu personu. Mēs esam izstrādājuši šo prasmi un smalku mākslu! Mūsu efektīva pieeja palīdz pāriem vienam otru atrast mūsu tīmekļa vietnē. Tādēļ mēs turpināsim īstenot ar mīlestību pret tiem, kuri izmanto Dating.com.

Mūsu pieeja

Dating.com ir vieta cilvēkiem,kuri ir vieni visā pasaulē, lai atrastu viens otru un uzsāktu attiecības, izmantojot dažādus saziņas līdzekļus. Mēs nodrošinām platformu un rīkus, lai dalībnieki varētu sazināties. Tāpat kā jebkuru laulību iespēju, viss sākas, izveidojot profilu ar foto un personas datiem. Nākamais solis ir meklēt caur dalību bāzes un ātri redzēt citus cilvēkus, kuri ir iestājušies. Viens no spožākajiem Dating.com ir iespēja lasīt par dalībniekiem gan par vietējiem, gan no citām pasaules daļām. Kad dalībnieki ir ieinteresēti viens otrā, viņi var runāt, izmantojot tiešu ziņu sistēmu un Live Chat. Visas darbības notiek droši, uzticami un caur drošu tīklu, kas nodrošina konfidencialitāti un drošību visiem. Un mūsu klientu apkalpošanas komanda ir vienmēr pa rokai, kas palīdz veikt jebkādu izmeklēšanu.