Automobiļu tirdzniecības jaunais noma uz mūžu

Automobiļu pārdošana notiek, daļēji tāpēc, ka ironiski, ka mazāk cilvēku iegādājas auto līzingā tie tos iznomājot.

U. S. automobiļu pārdošanas apjoms septembrī sasniedza vairāk nekā18 miljonus transportlīdzekļu, kas ir vislielākais vairāk nekā desmit gadulaikā. Zema gāzes cena un procentu likmes, spēcīgāka ekonomika, arīpieprasījums pēc degvielas patēriņa ziņā efektīvākiem kravasautomobiļiem ir tirdzniecības veicināšana. Izpirkumnomai ir arī lielanozīme, piezīmes Bloomberg Intelligence Analyst Kevin Tynan.

Nomas maksa bija par 28% no jauno automobiļu pārdošanas apjomaseptembrī (20 procenti) 2012. gadā, saskaņā ar pārdošanas prečuizsekotāju Edmunds.com. GM, Ford un Fiat visi ir ziņojuši par lielākopārdošanas apjomu pēdējā ceturksnī. redzams attēlā, viņi un Toyotapēdējos gados ir pastiprinājuši savu līzingu.

vietā, lai piedāvātu skaidras naudas stimulus automobiļu pircējiem,bankas, kas nodarbojas ar automašīnu pircējiem, arvien vairāk naudaspiešķir finanšu līdzekļiem, kas to izmanto, lai samazinātu ikmēnešamaksājumus par nomniekiem un paaugstinātu automašīnu atlikušāsvērtības.

Tādi moniķi izpirkumnoma, jo tie balstās uz zīmolu lojalitāti vairāknekā pirkumi, sk. tālāk attēloto attēlu, dodot tiem labāku priekšstatu parnākotnes pieprasījumu.

Klienti, piemēram, izpirkumnoma, jo viņi var iegūt vairāk automašīnaspar savu naudu un izvairīties no milzīgām grūtībām iegādāties mašīnuuz visiem laikiem. Bieži vien vieglo automobiļu modernizācija, ko biežidara retāk, atvieglo jaunāko automašīnu tehnoloģiju izmantošanu, joautomašīnas par katru laidienu iegūst augstās tehnoloģijas.

Nomas cenu tendence, šķiet, tiek turpināta: nesen veiktās formulaspārņēma ražošanu X lielāko paaudzi asv. S. darbaspēks. Pēdējopiecu gadu laikā ir palielinājusi savu līzingu par 46 procentiemsaskaņā ar Edmunds.

Šis ir reklāmraksts pasūtīts https://1lizings.lv/