Kāpēc Nesatikties Pēc Izšķiršanās

Attēlu rezultāti vaicājumam “break up”

Ir piektdienas vakars. Saule jau ir notietējusi pirms vairākām stundām. Jūs nevēlaties  iet ārā, jo jums nav daudz enerģijas un esat zaudējis vēlmi kaut ko patiešām darīt. Tad jūs lejupielādējat pāris iepazīšanās programmas, paņemat aukstu alu no ledusskapja un domājat, ka tas varetu būt labs veids, kā aizmirst par visu.

Jūs saskaņot ar dažiem cilvēkiem, un sāk justies labi. Varbūt jūs tiksies kāds, kas var novirzīt jūs no jūsu bijušā. Galu galā jūs nolemjat doties uz randiņu. Kaut piekārtiem, pamanāt kaut ko uzreiz. Jūs sākat redzēt katru plaisāt šī persona ir, ka jūsu bijušais nav. Viss, kas jums patika jūsu bijušajā tagad paaugstināts. Tagad jūsu bijušais ir kļuvis vēl spēcīgāks savā prātā, nekā jebkad agrāk.

Jūs tikko veikusi 3 soļus atpakaļ.

Tas ir vilinoši iet uz leju iepazīšanās pēc sabrukuma ceļu. Tur ir tik daudz iepazīšanās programmas, kas tur tieši tagad, ka tas ir ļoti, ļoti viegli nokļūt apjucis, bet tas, ko jūs nezināt, ka labas sajūta jums ir pagaidu, un ilgtermiņā jūs padarot to grūtāk pieturēties pie sistēma.

Kad sākat līdz šim uzreiz, tiklīdz kaut kas notiek neplānoti, vai persona, ar kuru iepazīšanās dara kaut ko nepievilcīgs jūs vienkārši uzlabota savu bijušā visu no jauna. Jūs sāksiet domāt, ja jūs kādreiz satikt kādu, piemēram, tiem vēlreiz. Jums būs brīnums. Un jūs sākat domāt, ja jums vajadzētu tekstu viņiem. Vai jūs izjaukt? Vai viņi labi visiem kopā?

Jūs redzat, cik tas sākas domino efektu domāšanu? Tas nav labi, un tas tikai padara jūsu bijušā šķiet vērtīgāks nekā viņi patiesībā ir.

Iepazīšanās pēc sabrukuma ir kā azartspēles. Tu riskē savas emocijas. Kā jums liekas, korelē ar savu laimi.

Lai nokļūtu nākamajā līmenī, un pārliecinieties, ka jums nav padarīt šo kļūdu, pārliecinieties, ka jums iet līdzi visiem datumiem. Pagaidiet to ārā. Nedariet kādu no šiem.

Pat ja jūs satikt meiteni, kas ir pārāka dažos veidos, jūs joprojām varētu justies, ka jūsu bijušais ir daudz vērtīga. Realitāte ir tāda, ka jums ir akli tagad jūsu ex s trūkumiem. Redzi, tu bija ļoti pazīstams ar visu par savu bijušā , un tagad atbilst jauna persona nebūs tik ērti, jo jūs nezināt, tos tādā pašā līmenī.

Tagad, koncentrēties uz padarot sevi laimīgu un jūsu vislabāk nedomāt par savu bjušo. Tātad, kā jūs zināt, kad jums vajadzētu šim atkal?

Ko tad darīt

Ir 2 norādes. Pārliecinieties, ka jums ir labi ar abiem, un tad jums būs gatava.

Iepazīšanās etalona # 1: Kad esat 80% apmierināti ar savu un nav justies kā ka laime ir atkarīga no nevienam.

Iepazīšanās etalons # 2: Kad Jūs pārtraucat cerot jūsu bijušajam tekstam jums.

Sapratāt?

Vajag pagadīt laiks, kad bijušais aizmirst, tad labi ir, varēs turpināt veidot attiecība, lai iepaz;itu jaunus cilvēku. Vienmēr kaut kas jauns, nezināt, kā atšķirsies, atvērts ir svarīgi.

Ja domāt citādi, vēletos dzirdēt jūsu stāsts