Vai ir vērts kāzām ņemt kredītu ?

Un nevis, lai pārlēktu uz ziepju kastē, bet, kamēr jūs var ņemt ārā patēriņa aizdevumu vai, izmantojot kredītu, lai samaksātu par tavām kāzām, mēs esam šeit, lai pateiktu jums, ka ir daudz citu iespēju, kā ietaupīt uz kāzu izmaksas nekā iekrist parādos. (daudzas noderīgas saites uz šo zemes gabalu, lai palīdzētu tev tur nokļūt.)

 

Teica, ka tur ir arī čupām informāciju tur maksātu par kāzām ar individuālajiem aizdevumiem vai izmantojot kredītkarti, lai samaksātu par tavām kāzām. Neiesakām to darīt, bet, ja jūs domājat tās opcijas,izmantojiet to sākuma punktu. Tad vārda un saglabāt, nevisparādos.

Kas ir kredīts kāzām ?

Vispirms par galveno: nav tādas lietas kāzu aizdevumu.Tu nevari vienkārši iet uz banku un prasīt kādu aizdevumu kāzas. Šeit mēs runājam par to, kas ir personiskais aizdevums ar mērķi finansēt kāzas. Lielākā daļa finanšu konsultantu teiktu jums šeit apstāties un turpināt kāzu aizdevumus. Ņemot ārā personas aizdevumu, ir tāda pie pēdējā salmiņa, saka Lorena Lionā kola, sertificēts finanšuplānotājs un kļūsim par personīgo finanšu financial-planning tīmekļavietnē Mainstreet.com. Problēma ar privātpersonu aizdevumiem, irtas, ka visbiežāk cilvēki tos izņemt, jo viņi cenšas tērēt naudasviņiem nav. Es arī vēlos kamols, kredītkaršu tērēšanai šeit, jo esdomāju, ka daudzi cilvēki wedding-related maksāt ar kredītkarti, untie var būt un var nebūt naudas, lai samaksātu to izslēgt pilnībā.Individuālie aizdevumi ir laba, lai sāktu nelielu biznesu, bet ātrs risinājums par savu vietu, viņi nav labākā doma. Tāpēc, ņemot ārā kāzu aizdevumi nav nekas neparasts, un ir daži paņēmieni, iegūtpersonas aizdevumu, lai segtu kāzu izdevumus.

Vai man vajadzētu ņemt kāzu kredītu ?

Īsāk sakot, . patiešām nav laba ideja, lai segtu kāzu izdevumusar naudu nevajag, gan no privātu aizdevumu vai kredītkarti. (vai jūspatiešām vēlaties sākt savu jauno laulību parādos?) Un nav jūsnobiedēt, bet piebilst, ka finanšu stress ir viens no lielākajiemiemesliem, kāpēc precēti pāri strīdas. Tur tiešām nav par nastu tuvēlēsies risināt, kad atgriezīsimies no kāzu ceļojuma.

Turpmākajā sarakstā ir veidi, lai segtu izmaksas par kāzām araizdevumiem. (atkal, tas ir tikai informēt jūs par to, tas ir darīts neiesakām to darīt!)

Kādas ir citas iespējas, lai segtu kāzu izdevumus?

Pilns internets ar aizdevumu uzņēmumiem ir radušies pēdējo gadulaikā, un lielākā daļa piedāvā pūļa aizdevumus. Lūk, tas darbojas: tiešsaistes investoru naudu tev priekšā, kad esat apstiprinājis uzņēmums tāpat, jūs to apstiprināt ar banku. Tadjums tos atmaksā, ieskaitot procentus, tāpat bankas. Dažas labasvietas (lasīt: uzticams) tiešsaistes kāzu aizdevumi ir Prosper, Upstartun LendingClub. Jums būs vietnes droši piepildīt jūsu informāciju,tad izsauktu aizdevumu veidus (un personīgās aizdevumu likmes),kurai jūs esat kvalificējies. Cilvēki var saņemt savu naudu, kopiemēro pēc trīs līdz piecu dienu laikā, saka Sāra Keina, režisorusakaru Prosper. Marketplace kreditēšana ir jaunāka metode, tačustrauji pieaug iespēja patērētājiem. Kredītkartes ir labi pirkšanaspārdošanas vietā, bet nav labs variants, lai aizņemtos nauduilgtermiņā. Vēl ātrāku un vieglāku, elegantāku aizņemties, untiešsaistē ļauj mums būt pieejams 24/7. Ja jūs interesē, jūs varatvirzīties uz priekšu ar pieteikumu par jūsu kāzu aizdevumu. Ja ne,vienkārši apstāties.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ?

Šis ir tikai namīpašniekiem un parasti vecāki maksā par savu bērnukāzas. Pašu mājas ideja ir tāda, ka tu kredītlīniju aizņemties pret ķīlu jūsu mājās. Taču nav laba doma. Ne finanšu ekspertiem, ne mumsieteiktu ko tādu darītu. Esmuredzējis vecākus dabūt mājas pajukredītlīnijai, kas būtībā ir aizņemšanās pret jūsu mājās, saka Laionss kola. Īpaši daudz vecāki, ja tu atsakies kāzas, tu droši vienesi mid -40 s līdz 50 s, tu neesi tālu no pensijas, tu droši vienvienkārši noliks savu bērnu studijām ir tik daudz izdevumus unspiedienu uz mātesuzņēmumu, un izredzes ir jums ir vajadzīga šīnauda, par ko citu.

Izmantojot kredītkartes lai apmaksātu kāzas ?

Mums vajadzētu tevi brīdināt, ka lielākā daļa finanšu konsultanti irjāuzmanās no kredītkartes un kredītlīnijas, kad runa ir par alternatīvuveidu, lai samaksātu par tavām kāzām. Uz Lionu kola, šis ir viens noātrākajiem veidiem, iekļūt dziļi parādos. Acīmredzot, finanšu plānotāju, mans padoms vienmēr būs izveidot budžetu un jāmaksātikai par tām lietām, ko var atļauties, saka Laionss kola. Neejiekšākredītkaršu parāds par kāzām. Mēssliecamies piekrist kola.

Tomēr, ja (un tikai, ja) jums ir nauda lai samaksātu par tavām kāzām,kredītkarti var būt laba iespēja. Lūk, kādēļ:, izmantojot kredītu, varpasargāt savu naudu no krāpšanas un nopelnīt punktus parlidojumiem un pat viesnīcās (sveiki, medusmēnesis!). Pamēģini tikai nemaksāt par laulības lietām ar vēl jums nav naudas, un viss būskārtībā.

Pagarinot iesaistīšanas un saglabāšana Up for Wedding

Dzinn, zvans! Tas ir pareizais ceļš. Izvairieties no kāzu aizdevumiemun aizņemt kādu laiku, lai izveidotu kāzu budžeta un patiesi saglabātne vairāk par to, ko vēlies. Tas jau nav nekas ļauns ilgasaderināšanās. Daudzas reizes, vietām jau ir rezervējusi vairāk nekāgadu iepriekš, tomēr. Ņemot viena ļaus jums būs pietiekami daudzlaika, lai patiešām jāplāno kāzas un saglabāt krājumiem, kas ir bezierunām, izrādīšanās un pat par dažām lietām, tu vienmēr esi cerējissaņemt. Es negribētu jūs aizkavēt jūsu iesaistīšanās sešusmēnešus gadā ietaupīt naudu, saka Laionss kola. Maksāt uzpriekšu, saglabājot ir daudz labāk nekā maksāt atpakaļ ar parādu.

Cik daudz naudas jūs varat iegūt ar kāzu aizdevumu?

Personas aizdevumiem var būt jebkur starp $2,000 un $35,000. Taspats attiecas uz tiešsaistes uzņēmumu. Zelt five-year-term trīs unpiedāvā aizdevumus, bet tāpat citi aizdevumu, jums irnepieciešams, lai atmaksātu aizņēmumu caur Prosper uz laiku. Jane, tas var negatīvi ietekmēt jūsu kredītu, saka Kains. Nootraspuses, tiem, kas ņem kredītus un tos nomaksāt laikus vai ātrāk varuzlabot kredīta rezultātu.

var dabūt kāzu aizdevumu?

Riskējot izklausīties pēc sabojātas plates, mēs vienkārši atkārtot, kakāzas aizdevums vienkārši nav labākā doma tur ārā. Bet, ja tu vēljoprojām esi lasījis, un tu esi izlēmis, šeit ir viss, kas jumsnepieciešams, lai saņemtu aizdevumu, lai segtu kāzu izdevumus.

Pārliecinieties, You Have Good Credit

Ja jūs skatāties uz kāzām aizdevumu, jums vajadzēs nodrošināt jūsufinanses ir kārtībā. Lielākais traucēklis ir jūsu kredīta likmi. Pēc kola,atrodoties virs 700 tiek uzskatīts par labu kredīta likmi. Jūs joprojāmvarat saņemt aizdevumu ar zemāku rezultātu. Tev nāksies maksātvairāk par to ar augstāku procentu likmi. (to dažreiz sauc par sliktokredītu aizdevumu nav kaut kas tāds, ko tu gribi!) Pār sāncensivietni Prosper.com, jums būs vajadzīga 640 vai lielāku punktu skaitu,lai pretendētu uz aizdevumu, teikts Kains. Izrēķini savu kredīta score,pastāv virkne bezmaksas kredīta score vietām. (mēs ticamKreditKarma.com viegli saprast jūsu kredīta score.)

Rīkojums ir jūsu finanšu dokumenti

Pēc kredīta score, bankas vēlēsies pierādīt savu ienākumu, bankaspaziņojumus un citu parādsaistību var būt (patēriņa kredītus, hipotēkasutt.). Jums būs jāvienojas ar vietējo banku, lai noskaidrotu, kāduskonkrētus dokumentus un kvalifikācija būs nepieciešama. Citiemvārdiem sakot, tiešsaistes kāzu aizdevumu prasa ļoti daudz tādapaša veida dokumentus jebkuru citu aizdevumu. Pēc www.onefinance.lv, lai process noritētu gludi, jums jābūt pamatienākumu un identitātesdokumenti uz rokas, kad startējat programmu. Piemēram, tas varētubūt W2s, vadītāja apliecība un sociālās nodrošināšanas karte, sakaKains.

Tikai tāpēc, ka mums tas jāsaka vēlreiz: necentieties pievērstieskāzām kredītu, lai samaksātu par savu lielo dienu. Pastāv daudziespēju, ietaupīt un samazināt kāzu izmaksas. Mēs zināmbudžetu, par kāzām var būt grūtas, un ir tikai dažas lietas, kas irpārāk vēss nav, bet mums ir vienkārši jums likt pie sirds, ka, uzsākotsavu nākotnes parādu nav labs veids, lai izkāptu no savas laulības.Vajag vienkāršu pārskatu par vienkāršu kāzu budžets? Meklē dārgaskāzu datumus, lai novērstu? Vai ir vajadzīga vienkārša plānošanakonsultācijas aptvert visu procesu? Mēs tevi pilnībā pārklāta, tālāk.