4 vienkārši soļi, lai iepazītos

Iepazīšanās

Ir simpātijas, bet kautrējies ik reizi, kad vēlies kaut ko pateikt viņiem? Jūs, iespējams, baidās par noraidīšanu vai ka jūs pateiksiet kaut ko muļķīgu. Nu, saņemies! Jūsu izredzes nav tik sliktas, kā jūs domājat (it īpaši, ja jūs un jūsu simpātija jau draudzējaties). Atcerieties, ja Jūs neko nedarīsiet, jūsu izredzes būs nulle. Paturot to prātā, saņemieties, sagatavojaties sarunāties ar savu simpātiju, kas nebeigsies jums tik slikti, kā iedomājaties

Soļi iepazīšanai:

 • Atliec nedaudz laika, pirms Jūs ejat un runājat ar viņu. Jūs nepildāt vienkārši matemātikas testus bez sagatavošanās, vai nekārtojat tiesības neņemot kursus. Cilvēki, kas izvirza laiku un domā uzvarēt viņu simpātijas, parasti ir labākas izredzes uzvarēt tos.
 • Mēģiniet panākt labu līdzsvaru starp sagatavošanā un pārgatavošanos. Tavi simpātijai patīk iegūt papildus uzmanību, kuru vēlat viņa, bet viņa nevēlas justies kā jūs esat bijis domāt par tiem katru sekundi pēdējo trīs dienu laikā. Tas ir mazliet šausminoši, pat tad, ja tā varētu būt taisnība!
 • Pavadīt kādu laiku atpūtā. Veikt dziļu elpu un prakse ļaujot visam jūsu ķermenim atslābināties. Dažkārt tas ir vieglāk, ja jūs neesat publiski. Mēģiniet relaksēties savā gultā pirms gulētiešanas vai tad, kad ejat dušā.
 • Domā pirms runā. Jūs varat tik pāri nervozitātei- vai likvidēt to pavisam -, ņemot laiku, lai apsvērt savas iespējas. Praktizējies mājās pirms faktiski tuvojies savai simpātijai, un jums nebūs nervozs, neērts, klusuma brīdi. Nesteidzieties, īpaši, ja jūs gatavojaties veikt pirmo iespaidu uz kādu, kas ir svarīgs jums.
 • Prakse spogulī. Jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs zināt, ko jūs gatavojas teikt, bet nepadariet to skaņu iestudētu. Iedomājieties dažādas situācijas, kurās jūs varētu nonākt runājot ar savu simpātiju, un darbojas tie veic pie spoguļa. Jo vairāk sagatavojaties , jo vairāk pārliecināts jums būs saruna pati laikā.

Ir jautri ar to. Protams, izmēģiniet nopietnās versijas par to, ko jūs vēlaties teikt, bet arī pateikt to pavisam dumjš veidā, kas padara jūs smieties. Jo mazāk nopietna jūs veikt pats, jo vairāk dabas jums būs, kad pienāks laiks.

Iepazīti mazliet viņu, iepazīsti, paziņojuma vai bildes ko viņi ir savā piezīmju grāmatiņā ievietojuši, vai to, ko viņi ēd pusdienās, vai kuras sporta viņiem patīk spēlēt. Zinot šos mazos, bet svarīgu informāciju, kas palīdzēs jums veikt saruna vēlāk. Tas varētu palīdzēt jums teikt kaut ko līdzīgu:

“Es pamanīju šos filmu jūsu piezīmju grāmatiņā. Es dievinu filmas. Vai jums ir kāda mīļākā?”;

,,Hei, mani draugi un es gatavojas spēlēt kādu sporta spēli pēc skolas. Varbūt jūs vēlaties pievienoties? ;

Galvenais ir nebaidīties un rīkoties, šeit būs galvenie soļi:

 • Mēģiniet palikt atdzist un pārliecināts, bet nerīkojaties augstprātīgi
 • Viss, kas Jums jādara, ir jābūt pieklājīgam/a. Tas var beigties labāk, nekā jūs gaidīsiet.
 • Ja jūs uztraucaties par to, ko jūs gatavojas teikt, lai sarakstu jautājumiem / tēmām audzināt ja saruna sāk stomīties. Tēmas, ka interese gan no jums ļaus runāt daudz vieglāk.
 • Ikvienam, kurš ir nopietni noraizējies par runā ar simpātiju, uzdot vienu no saviem draugiem, lai jomu ārā no situācijas pirms jūs iet uz augšu uz savu simpātiju. Ja tie ir noskaņojums runāt, jūsu draugs ir jāspēj uzņemt ka augšu un ļaujiet jūs zināt. Ja tā nav, mēģiniet vēlreiz citā laikā.
 • Vienkārši būt sev ap savu simpātiju.
 • Iegādāties ernio kuponus.
 • Neseko savu simpātiju visur tā var iegūt mazliet rāpojošs!
 • Jūsu izskats ir ne tuvu nav tik svarīgi šajā kontekstā kā savu spēju turpināt sarunu, bet meklē jauku var nesāpēs, lai tērēt nedaudz papildu laiku no jūsu izvēles apģērbs, matu, kā jūs smarža, un grims (ja jūs valkā tādas ir). Galu galā, pirmie iespaidi ir uz visiem laikiem!
 • Smiekli, sārtums, emocijas, -vai sejas aizkustinošs ir visas pazīmes, kas izpaužas, ja jūs runājat ar kādu vēlaties. Ja savu simpātiju vai kāds no šīm lietām, ņem vērā, tas, visticamāk, nozīmē, ka viņš vai viņa ir nervozs ap jums ari.
 • Ja jūs nesaprotami izsākat vārdu vai izpļāpāt kaut kas bez domāšanas, spēlēt to nost ar
 • smiekliem vai plecu paraustīšana. Savu simpātiju, iespējams, nav pat nepamanīsiet,