Ceļvedis uz svētku tēriņiem naudu… par budžetu

Lielākajai daļai no mums vasaras svētki ir gada lielākie izdevumi, tāpēc jebkurš izmaksu samazinājums, ko var paveikt, nesabojājot savu jautrību saulē, ir jābūt. Sekojiet mūsu ērtajiem padomiem, kā plānot brīvdienu budžetu un ja nepieciešams, ņemiet ātro kredītu internetā.

Strādājiet, ko varat pavadīt katru dienu

Galvenais, lai pieliptu pie budžeta, ir plānots. Atcerieties, ka jāņem vērā viss, kas jums nepieciešams, no dzērieniem un maltītēm līdz suvenīriem un dienu braucieniem, ko plānojat lietot. Tomasam Kukam ir brīvdienu budžeta kalkulators, ko varat izmantot tiešsaistē, lai strādātu pie tā, cik daudz tērē naudu, kas jums jātērē, lai segtu visu ģimeni, lai cik ilgi būtu iespējams.

Nokārtosim pusdienas

Ja pusdienlaikā ēdat savu galveno maltīti, kamēr brīvdienās, varat ietaupīt naudu un somas sagādāt kādas lielas atlaides. Pusdienu ēdienkartes parasti ir lētākas nekā vakariņu ēdienkartes, tāpēc turieties prom no galvenajām tūristu lamatām un izvēlieties gardu baraviku! Pēc tam vakarā vienkārši paķer uzkodu vai kādu svaigi pagatavojamu ielas ēdienu. Ja uzturaties kaut kur ar virtuves iekārtām un vēlaties pilnvērtīgu maltīti, kāpēc nemēģināt cepties mājās?

Izstaigāt

Ietaupiet naudu par taksometru biļetēm vai autobusu biļetēm, darot to, cik vien iespējams uz kājas. Jūs ne tikai ietaupīsiet naudu, bet tas ir vislabākais veids, kā izpētīt vietu, kurā jūs esat, – jūs varētu paklupt uz sāniem un vēsām vietējām paģirām, kā arī iedegt savu iedegumu un nodedzināt kādu no šīm svētku kalorijām vienlaikus!

Samaksa skaidrā naudā

Ja izmantojat karti ārzemēs, izvairieties no šīm banku nodevām. Maksājot ar skaidru naudu, ir vieglāk turēties pie sava ikdienas budžeta, jo pētījumi liecina, ka vienmēr, kad mēs maksājam skaidrā naudā, mēs esam mazāk ticami. Vienkārši izveidojiet ikdienas budžetu, pirms dodaties prom un ikdienā nēsājat līdzi tikai tik daudz naudas, vai saņemiet aizdevumu www.inserviss.lv Tādā veidā jūs neizskriesiet no “naudas” līdz piecām dienām un nebūs jāraizējas par jebkādiem slēptiem maksājumiem, kas parādās jūsu bankas paziņojumā, kad atgriežaties mājās.

Maiss no suvenīriem

Es mīlu to Marbelas ledusskapja magnētu. Pārcenotie suvenīri touristu veikalos nekad nav naudas vērti, un jūs atcerēsieties ceļojumu, kā arī apskatīt šīs dārgās brīvdienas. Draugiem un ģimenei sūtiet viņiem pastkarti, lai parādītu, ka jūs domājat par viņiem – bet atlaidiet ledusskapja magnētus!