Maģiskais piedzīvojums gaida Fairytale Leģendās: Mirdza Mirdza Sloka

Burvju spogulis pie sienas, pasakiet man, kurš no viņiem ir visuzticamākais? Ja zini, kuru pasaku tas ir, tad zini, ka “NetEnt” jaunā iedvesma par viņu trešo nišu Fairytale Legend sērijā ir Sniegbaltīte. Ja jūs apmeklēsiet kādu no online kazino, jums būs iespēja piedalīties vēl vienā aizraujošā piedzīvojumā 5 ruļļos un 243 paylines.

Patiesībā ir teikts, ka ir trīs…

Brāļiem Grimmiem bija ķēriens rakstīt spēcīgākos stāstus, kas kļuva par nekas īss no leģendas, kad ienāca Valters Disnejs un nolika to uz mūsu mazajiem ekrāniem. Mēs visi esam dzirdējuši par šiem stāstiem, kad mēs bijām bērni, un lielākā daļa no mums joprojām mīl redzēt un dzirdēt par viņiem. Kaut kas liecina, ka NetEnt ir viens no tiem mūžīgajiem bērniem, jo viņi nolēmuši izveidot ne vienu, bet trīs tiešsaistes nišu, ko iedvesmojuši šie stāsti.

Pasakas Leģendas: Mirdzas Mirdzas niša ir trešā daļa Fairytale Leģendu sērijā un līdz šim tā veidojas tā, lai tā būtu labākā. Tomēr izdošanas datums ir paredzēts 2018. gada 24. jūlijā, un mēs ar nepacietību gaidām to testēšanu un redzam, ka tā patiesi ir vislabākā sērijā. Tomēr ātri pāriesim pie tā, ko mēs zinām, un redzēsim, kādas ir atšķirības.

Burvju spogulis manā ekrānā, pasakiet man visu, ko varu uzvarēt

Kā jau teikts, Fairytale Leģendas: Mirdza Mirdza ir trešā niša sērijā un atšķirībā no tās priekšgājējiem šis viens var lepoties ar 243 paylines, kas ir ievērojams uzlabojums no iepriekšējiem 10 laineriem.

Runājot par spēļu mehāniķiem, “NetEnt” dizaineri nolēmuši palikt uzticīgi oriģinālajai idejai par 7 punduriem, kas ir iemesls tam, kāpēc viņi nolēmuši izgatavot 7 dažādus līdzekļus, kas ietver dažādas balvas. Jūs iegūsit iespēju pārbaudīt savu veiksmi Mirdzas Respin līdzeklī vai kādu no 3 nejaušajiem līdzekļiem, kas ļaus jums iepazīties ar Laumu, kas piešķir nejaušus vidēju uzvaru simbolus, pārsteigums uzvar bez uzvaras situācijām un dažiem respiniem.

Ja izdosies uzsākt “Mūra Bonus” kārtu, būs jālauž kristāli ar pikkaku, kas pēc tam atklās dažus skaidras naudas laimestus. Monēta šajā līdzeklī ir diapazonā no 50 līdz 500 monētām, kas tiek reizinātas ar jūsu pašreizējo derību. Protams, bonusa līdzeklis dos iespēju uzvarēt līdz 10 spiningiem uz brīvo spiningu kārtu jeb dažām monētām Coin Win prēmijā ar x 15 multeni.

Tagad, kad mēs to visu saliksim kopā, jūs saņemsiet glītu, izklaidējošu nišu ar lielu vizuālo un audio efektu, kas varētu izmaksāt līdz pat x 1800, un mēs uzskatām, ka ar to pietiek, lai sniegtu pasaku par tēmas nišu, lai jūs varētu ķerties pie šiem maģiskajiem ruļļiem.